LAISVALAIKIO BATAI * SPORTBAČIAI * PROGINIAI BATAI * MOKASINAI * TURISTINIAI IR ŽYGIO BATAI * AVALYNĖ * ŠTIBLETAI * AULIAI BATAI * KERZAI * GUMINIAI BATAI * SNIEGO BATAI * ESPADRILĖS * ŠLEPETĖS * ŠLEPETĖS PER PIRŠTĄ * BASUTĖS * NAMINĖS ŠLEPETĖS * SPORTINIAI LAISVALAIKIO BATAI * BĖGIMO BATAI * TURISTINIAI BATAI * SKATE BATAI * ŠLEPETĖS IR ŠLEPETĖS PER PIRŠTĄ * VANDENS BATAI * FUTBOLO BATAI * KREPŠINIO BATAI * TENISO BATAI * TRENIRUOČIŲ BATAI * ANTIPODES * BE.BARE LIFE * BYBI BEAUTY * CHOCOLATE SUN * COOLA * EDIBLE BEAUTY * ERE PEREZ * EVOLVE ORGANIC BEAUTY * HAVU COSMETICS * TATA HARPER * YÜLI * HURRAW! * HYNT BEAUTY * ILIA BEAUTY * INNERSENSE * JOHN MASTERS ORGANICS * JUICE BEAUTY * KYPRIS * LILFOX * LOVEFRESH * LUONKOS * TRUE GLUE * WHAMISA SKINCARE * MABLE BRUSH * MAHALO * MAYA CHIA * NATURELLE * NCLA BEAUTY * NEAL'S YARD REMEDIES * NUUD * ODACITÉ * RMS BEAUTY * SUKI SKINCARE * VINTNER'S DAUGHTER * ANTI-AGING * HYDRATION * BRIGHTENING * PREVENT ACNE * EVEN SKIN TONE * CLEANSERS * MOISTURISERS * EYES & LIPS * SERUMS & OILS * MASKS & PEELS * TINTING CREAMS FOUNDATION * CONCEALER * MASCARA * EYES & CHEEKS * HIGHLIGHTER * BROWS * LIPS * BODY OILS & LOTIONS * BABY & FAMILY


Internetinė parduotuvė
internetinėje parduotuvėje
internetineparduoutuve
parduotuvė Internetinė

Vyriski batai

Vyriski batai

Valčių batai tinka beveik prie visko, išskyrus sportinę aprangą, poilsio drabužius ir kostiumus. Pagalvokite apie marškinėlius ir šortus, marškinius ir džinsus, polo ir kelnes.


Jei ketinate mūvėti kelnes su valties batais, įsitikinkite, kad turite segtuką, kad galėtumėte aiškiai parodyti, kad nemavote kojinių ir atrodysite vasariškai.


Jei dėvite juos su laisvalaikio drabužiais, įsitikinkite, kad jie visi gerai tinka. Galite padaryti savo kasdienius drabužius išmanesnius, nei yra, paprasčiausiai avėdami batus, todėl dėvėkite juos teisingai. Vyriski batai

Vyriski batai

€ 167.00

Kaina batai

Vyriski batai #Classic Hilfiger Suede Lace Boot
Vyriski batai

€ 112.00

Kaina batai

Vyriski batai  #Wildwood Sb Mid
Vyriski batai

€ 139.00

Kaina batai

Vyriski batai #Batai AlphaBoost V1
Vyriski batai

€ 168.90

Kaina batai

Vyriski batai #Cross Hike Gtx 2 GORE-TEX
Vyriski batai

Vyriski - batai

Vyriski batai>

internetinėje parduotuvėje

Classic Hilfiger Suede Lace Boot:


Kaip dėvėti vyriškus brogues -


Vyriski batai: Pirmiausia – nesenstantis vyriškas brogas.


Tai yra jūsų drabužių spinta.


Tikėtina, kad turėsite porą, bet galbūt nesate tikri, ką su jais daryti.


Jie dažnai iškeliauja tik į vestuves ir kitus įmantrius reikalus, tačiau tai nebūtinai turi būti, jei žinote, ką darote. Moteriski laisvalaikio batai

Wildwood Sb Mid:


Vyriski batai: Brogues iš prigimties yra gana protingi batai, todėl nepamirškite to. Pvz., Nederinkite savo brogų prie mėgstamų sportinių kelnių.


Brogai ir šortai taip pat niekada neturėtų būti toje pačioje aprangoje. Laikykitės džinsų, chino ir kelnių.


Būtinai dėvėkite jas su gerai prigludusiomis kelnėmis. Moteriski laisvalaikio bataiJei ką, jūs norite būti griežtesnė / liesesnė.


Tai pabrėžia puikią brogų formą ir nenorite, kad kelnės nusileistų ant raištelių.

Batai AlphaBoost V1:


Vyriski batai: Jei ketinate dėvėti džinsus, rekomenduojame tamsius džinsus.


Tačiau, jei ketinate mūvėti džinsinius džinsus, rinkitės šviesiai rudus brogus, kad pasiektumėte elegantišką kasdienybės efektą. Moteriski laisvalaikio bataiPrie juodų kelnių derinkite juodus brogus, prie pilkų ar tamsiai mėlynų ir t.t. Jų sumaišymas gali sukelti konfliktą.

Cross Hike Gtx 2 GORE-TEX:


Vyriski batai: Kaip avėti vyriškus batus


Valties batai yra fantastiški vasaros batai. Jie gali būti apsirengę aukštyn arba žemyn, taip pat jie galėjo būti sugalvoti pagal elegantišką kasdienį aprangos kodą. Moteriski laisvalaikio bataiAr jie protingi, ar ne, priklauso nuo jūsų ir kaip su jais rengtis.


Vyriški batai valčių


Prieš pereidami prie drabužių, reikia atsiminti keletą dalykų, susijusių su batais. Nedėvėkite jų žiemą. Žiemą avėti valties batus yra kaip rugpjūtį avėti sniego batus, tai visiškai neturi prasmės.


Šie batai yra tik vasaros aksesuarai. Antra, numeskite kojines. Batai su kojinėmis visiškai neatrodo gerai. Jei nerimaujate dėl galimų kvapų, įsigykite batų įklotus.


Taip pat žinomos kaip kištukinės arba nematomos kojinės, todėl atrodysite, kad nemūvite kojinių, net jei ir esate.