LAISVALAIKIO BATAI * SPORTBAČIAI * PROGINIAI BATAI * MOKASINAI * TURISTINIAI IR ŽYGIO BATAI * AVALYNĖ * ŠTIBLETAI * AULIAI BATAI * KERZAI * GUMINIAI BATAI * SNIEGO BATAI * ESPADRILĖS * ŠLEPETĖS * ŠLEPETĖS PER PIRŠTĄ * BASUTĖS * NAMINĖS ŠLEPETĖS * SPORTINIAI LAISVALAIKIO BATAI * BĖGIMO BATAI * TURISTINIAI BATAI * SKATE BATAI * ŠLEPETĖS IR ŠLEPETĖS PER PIRŠTĄ * VANDENS BATAI * FUTBOLO BATAI * KREPŠINIO BATAI * TENISO BATAI * TRENIRUOČIŲ BATAI * ANTIPODES * BE.BARE LIFE * BYBI BEAUTY * CHOCOLATE SUN * COOLA * EDIBLE BEAUTY * ERE PEREZ * EVOLVE ORGANIC BEAUTY * HAVU COSMETICS * TATA HARPER * YÜLI * HURRAW! * HYNT BEAUTY * ILIA BEAUTY * INNERSENSE * JOHN MASTERS ORGANICS * JUICE BEAUTY * KYPRIS * LILFOX * LOVEFRESH * LUONKOS * TRUE GLUE * WHAMISA SKINCARE * MABLE BRUSH * MAHALO * MAYA CHIA * NATURELLE * NCLA BEAUTY * NEAL'S YARD REMEDIES * NUUD * ODACITÉ * RMS BEAUTY * SUKI SKINCARE * VINTNER'S DAUGHTER * ANTI-AGING * HYDRATION * BRIGHTENING * PREVENT ACNE * EVEN SKIN TONE * CLEANSERS * MOISTURISERS * EYES & LIPS * SERUMS & OILS * MASKS & PEELS * TINTING CREAMS FOUNDATION * CONCEALER * MASCARA * EYES & CHEEKS * HIGHLIGHTER * BROWS * LIPS * BODY OILS & LOTIONS * BABY & FAMILY


Internetinė parduotuvė
internetinėje parduotuvėje
internetineparduoutuve
parduotuvė Internetinė

Aukšti jojimo batai yra pagrindinė jojimo ir raitelių avalynė, pasižyminti praktiškumu ir stiliumi. Štai keletas priežasčių, kodėl jums gali prireikti aukštų jojimo batų:


Saugumas ir apsauga: Aukšti jojimo batai užtikrina esminę jūsų apatinių kojų apsaugą važiuojant. Jie padeda išvengti trinties, trynimo ir mėlynių, kurios gali atsirasti dėl trinties tarp jūsų kojų ir arklio šonų ar balno. Aukštas batų kotas taip pat apsaugo jūsų kojas nuo šakų, spyglių ir kitų galimų pavojų važiuojant nelygia vietove.


Atrama ir stabilumas: Aukšti jojimo batai suteikia kulkšnies atramą ir stabilumą, o tai labai svarbu jodinėjant žirgu. Tvirta aulinių batų struktūra padeda tvirtai laikyti pėdas ant balnakilpės ir neleidžia kulkšnims riedėti ar susisukti jojimo metu. Ši parama yra būtina norint išlaikyti tinkamą važiavimo laikyseną ir pusiausvyrą.


3. Sukibimas ir valdymas: aukštų jojimo batų padai sukurti taip, kad gerai sukibtų su balnakildžiais ir padėtų jums kontroliuoti savo žirgą. Tekstūruoti padai neleidžia kojoms išslysti iš balnakildžių, ypač atliekant greitus ar sudėtingus važiavimo manevrus. Ši rankena pagerina jūsų bendrą vairavimo patirtį ir sumažina nelaimingų atsitikimų riziką.


4. Patogumas ir ilgaamžiškumas: Aukšti jojimo batai paprastai gaminami iš aukštos kokybės odos arba sintetinių medžiagų, kurios užtikrina patvarumą ir ilgaamžiškumą. Batai sukurti taip, kad atlaikytų įprastos jojimo veiklos sunkumus ir suteiktų ilgalaikį komfortą ilgą laiką sėdint balne. Patogus batų prigludimas užtikrina, kad jūsų pėdos ir kojos būtų gerai palaikomos, nesukeliant diskomforto ar nuovargio.


5. Profesionali išvaizda: Aukšti jojimo batai yra ne tik funkcionalūs, bet ir prideda elegancijos bei profesionalumo jūsų jojimo aprangai. Nesvarbu, ar dalyvaujate varžybose, treniruotėse ar neskubėdami važiuojate, avėdami aukštus jojimo batus galite patobulinti bendrą išvaizdą ir sukurti išblizgintą bei vientisą išvaizdą.

auliniai batai

auliniai

€ 295.00

Kaina

batai

€ 57.00

Kaina

auliniai ba

€ 59.00

Kaina

i batai

€ 62.90

Kaina

Aukšti jojimo batai yra būtina jojimo įrangos dalis, užtikrinanti raitelių apatinių kojų apsaugą jodinėjimo metu. Šie batai yra specialiai sukurti taip, kad jojimo metu būtų patogu, atrama ir saugumas, kad būtų išvengta trinties, trynimo ir mėlynių, kurios gali atsirasti dėl trinties tarp raitelio kojų ir žirgo šonų ar balno.


Viena iš pagrindinių aukštų jojimo batų funkcijų yra apsaugoti raitelio blauzdas nuo galimo diskomforto ir traumų, kurios gali atsirasti dėl ilgalaikio kontakto su žirgo kūnu. Aukštas batų kotas dengia blauzdą, suteikdamas barjerą tarp raitelio odos ir žirgo šonų. Tai padeda sumažinti trintį ir trintį, o tai gali sukelti skausmingą trynimą ir sudirginimą. Avėdami aukštus jojimo batus raiteliai gali patogiai ir saugiai sukibti žirgą nesijaudindami dėl diskomforto ar sužalojimų.


Aukšti jojimo batai ne tik apsaugo nuo trinties ir trinties, bet ir apsaugo nuo mėlynių, kurios gali atsirasti važiuojant. Tvirta šių batų konstrukcija padeda amortizuoti blauzdas ir sugerti smūgį, sumažindama sumušimų riziką dėl sąlyčio su žirgo kūnu ar balnu. Ši papildoma apsauga ypač svarbi motociklininkams, užsiimantiems tokia veikla, kaip šokinėjimas ar jojimas taku, kur yra didesnė smūgio ir susižalojimo rizika.


Be to, aukštas aukštų jojimo batų kotas tarnauja kaip skydas motociklininko kojoms važiuojant nelygia vietove. Šakos, spygliai, uolos ir kiti galimi pavojai gali kelti pavojų raitelių blauzdoms ir sukelti įpjovimus, įbrėžimus ar kitus sužalojimus. Patvari medžiaga ir aukštų jojimo batų konstrukcija padeda apsaugoti kojas nuo šių išorinių pavojų ir užtikrina, kad motociklininkai galėtų saugiai ir patogiai važiuoti sudėtingoje vietoje.


Apskritai aukšti jojimo batai atlieka labai svarbų vaidmenį užtikrinant raitelių saugumą ir komfortą jodinėjimo metu. Suteikdami esminę apsaugą nuo trinties, trynimo, sumušimų ir išorinių pavojų, šie batai padeda motociklininkams sutelkti dėmesį į savo važiavimo patirtį, nesijaudinant dėl diskomforto ar sužalojimų. Nesvarbu, ar važiuojate savo malonumui, varžyboms ar darbui, aukšti jojimo batai yra praktiškas ir būtinas pasirinkimas kiekvienam jojimo entuziastui, norinčiam pagerinti jojimo patirtį ir apsaugoti apatines kojas sėdint ant balno.

PATRIZIA PEPE


auliniai batai: Aukšti jojimo batai paprastai gaminami naudojant tradicinio meistriškumo ir šiuolaikinių technologijų derinį.

Jojimo batai
Aukšti jojimo batai
Batai iki kelių
Batai iki blauzdos
Arklio batai

Procesas prasideda renkantis aukštos kokybės odą, kuri dažnai tiekiama iš gerbiamų raugyklų.

Tada oda supjaustoma į tam tikrus raštus ir gabalus, kurie ilgainiui sudarys skirtingas batų dalis.

CALL IT SPRING Tenacity


auliniai batai: Tada detalės susiuvamos naudojant specializuotas siuvimo mašinas arba rankinio susiuvimo būdus.

Lauko batai
Išjodinėjimo batai
Angliški jojimo batai
Polo batai
Jodhpur batai


Šiam žingsniui reikalingas tikslumas ir dėmesys detalėms, siekiant užtikrinti, kad batai būtų patvarūs ir geros konstrukcijos.

Batų padai paprastai tvirtinami naudojant procesą, vadinamą suvirinimu, kai prie bato viršutinės dalies prisiuvama odos juostelė, kad padas būtų laikomas vietoje.

EVA MINGE EM-40


auliniai batai: Surinkę batus, jie atlieka daugybę apdailos procesų, kad pagerintų jų išvaizdą ir patvarumą.

Paddock batai
Rodyti batus
Varžybiniai batai
Medžiotojo batai
Vakariniai batai


Tai gali apimti odos poliravimą, poliravimą ir apsaugines dangas.

Kai kurie batai taip pat gali būti papildomai apdorojami, pvz., hidroizoliacija arba atsparumas dėmėms, atsižvelgiant į numatomą batų paskirtį.

SIMPLE Aukštakulniai


auliniai batai: Apskritai aukštų jojimo batų gamybos procesas yra daug darbo reikalaujantis ir sudėtingas, reikalaujantis įgūdžių ir patirties.

Suknelės batai
Jojimo batai
Arklio batai
Odiniai jojimo batai
Vakarietiški jojimo batai
 

Kiekviena batų pora yra kruopščiai sukurta, kad būtų užtikrinta kokybė ir patogumas dėvėtojui.

Nesvarbu, ar esate profesionalus žirgininkas, ar tiesiog mėgstate jojimą laisvalaikiu, gerai pagaminti aukšti jojimo batai gali pakeisti jūsų jojimo patirtį.