LAISVALAIKIO BATAI * SPORTBAČIAI * PROGINIAI BATAI * MOKASINAI * TURISTINIAI IR ŽYGIO BATAI * AVALYNĖ * ŠTIBLETAI * AULIAI BATAI * KERZAI * GUMINIAI BATAI * SNIEGO BATAI * ESPADRILĖS * ŠLEPETĖS * ŠLEPETĖS PER PIRŠTĄ * BASUTĖS * NAMINĖS ŠLEPETĖS * SPORTINIAI LAISVALAIKIO BATAI * BĖGIMO BATAI * TURISTINIAI BATAI * SKATE BATAI * ŠLEPETĖS IR ŠLEPETĖS PER PIRŠTĄ * VANDENS BATAI * FUTBOLO BATAI * KREPŠINIO BATAI * TENISO BATAI * TRENIRUOČIŲ BATAI * ANTIPODES * BE.BARE LIFE * BYBI BEAUTY * CHOCOLATE SUN * COOLA * EDIBLE BEAUTY * ERE PEREZ * EVOLVE ORGANIC BEAUTY * HAVU COSMETICS * TATA HARPER * YÜLI * HURRAW! * HYNT BEAUTY * ILIA BEAUTY * INNERSENSE * JOHN MASTERS ORGANICS * JUICE BEAUTY * KYPRIS * LILFOX * LOVEFRESH * LUONKOS * TRUE GLUE * WHAMISA SKINCARE * MABLE BRUSH * MAHALO * MAYA CHIA * NATURELLE * NCLA BEAUTY * NEAL'S YARD REMEDIES * NUUD * ODACITÉ * RMS BEAUTY * SUKI SKINCARE * VINTNER'S DAUGHTER * ANTI-AGING * HYDRATION * BRIGHTENING * PREVENT ACNE * EVEN SKIN TONE * CLEANSERS * MOISTURISERS * EYES & LIPS * SERUMS & OILS * MASKS & PEELS * TINTING CREAMS FOUNDATION * CONCEALER * MASCARA * EYES & CHEEKS * HIGHLIGHTER * BROWS * LIPS * BODY OILS & LOTIONS * BABY & FAMILY


Internetinė parduotuvė
internetinėje parduotuvėje
internetineparduoutuve
parduotuvė Internetinė
ilia kosmetika

64,90 €

Kaina


ilia kosmetika

ilia kosmetika #TRUE SKIN SERUM FOUNDATION
ilia kosmetika

60,90 €

Kaina


ilia kosmetika

ilia kosmetika #TRUE SKIN RADIANT PRIMING SERUM - LIGHT IT UP
ilia kosmetika

60,90 €

ilia kosmetika #TRUE SKIN RADIANT PRIMING SERUM - LIGHT IT UP

Kaina


ilia kosmetika

ilia kosmetika

49,00 €

Kaina


ilia kosmetika

ilia kosmetika #LIQUID LIGHT SERUM HIGHLIGHTER

Švarus gruntinis serumas be silikono, kuris padeda natūraliai užpildyti, stangrinti ir nuraminti odą. Švytintis, švelnus liesti paviršius paruošia odą ilgalaikiam ir vientisam makiažui.


Kas tai yra: panaikindamas atotrūkį tarp makiažo ir odos priežiūros, ILIA „True Skin Radiant Priming“ serumas ne tik sukuria tobulą makiažo pagrindą. Naudojant tokias sudedamąsias dalis kaip hibisko ekstraktas, alavijas ir beta gliukanas, šis gruntas be silikono padeda stangrinti, drėkinti ir nuraminti odą, kartu apsaugodamas ją nuo žalingų aplinkos veiksnių, sukeliančių senėjimą.


Kaip tai veikia: Panaudojus serumą sutraukiantis poveikis sumažina poras ir smulkias raukšleles, o išdžiovinus odą pagerina odos tekstūrą, kad būtų šilkinis ir švelnus liesti. Oda paliekama spindinčio spindesio ir paruošiama be vargo ilgalaikiam makiažui.

ilia serumas

Serumai (ILIA) tapo svarbia daugelio odos priežiūros rutinų dalimi, siūlydami tikslingus sprendimus įvairioms odos problemoms spręsti. Kalbant apie veido odos priežiūrą serumais, (ILIA) svarbu suprasti šių stiprių produktų įtraukimo į savo kasdienį režimą naudą.


Serumai (ILIA) yra lengvi, greitai įsigeriantys skysčiai, kurių sudėtyje yra didelė veikliųjų medžiagų koncentracija. Jie sukurti taip, kad prasiskverbtų giliai į odą ir suteiktų galingą naudą, todėl jie yra veiksmingas būdas spręsti konkrečias odos problemas. Kalbant apie veido odos priežiūrą, serumai (ILIA) gali padėti pašalinti tokias problemas kaip smulkios linijos ir raukšlės, hiperpigmentacija, sausumas ir nuobodulys.


Vienas iš pagrindinių serumų naudojimo privalumų veido odos priežiūros rutinoje yra jų gebėjimas tiekti stiprias sudedamąsias dalis tiesiai į odą. Kadangi serumų molekulinis dydis yra mažesnis nei kitų odos priežiūros produktų, jie gali prasiskverbti giliau į odą ir efektyviau tiekti veikliąsias medžiagas. Tai reiškia, kad serumai gali suteikti daugiau pastebimų rezultatų per trumpesnį laiką, palyginti su kitais produktais.


Renkantis serumą veido odos priežiūros rutinai, svarbu atsižvelgti į konkrečias odos problemas ir tikslus. Pavyzdžiui, jei norite pašalinti smulkias linijas ir raukšles, galbūt norėsite pasirinkti serumą, kuriame yra tokių ingredientų kaip retinolis arba peptidai, kurie gali padėti skatinti kolageno gamybą ir pagerinti odos elastingumą. Jei susiduriate su hiperpigmentacija ar tamsiomis dėmėmis, serumas su tokiais ingredientais kaip vitaminas C arba niacinamidas gali padėti pašviesinti ir suvienodinti odos atspalvį.


Be to, kad serumai yra skirti tam tikroms odos problemoms spręsti, jie taip pat gali padėti drėkinti ir maitinti odą. Daugelyje serumų yra tokių ingredientų kaip hialurono rūgštis, glicerinas ar keramidai, kurie gali padėti sulaikyti drėgmę ir pagerinti odos apsauginę funkciją. Tai gali būti ypač naudinga turintiems sausą ar dehidratuotą odą, nes serumai gali padėti atkurti drėgmę ir pagerinti bendrą odos būklę.


Įtraukiant serumus į veido odos priežiūros rutiną, svarbu juos tinkamai naudoti, kad būtų maksimaliai padidinta jų nauda. Serumai paprastai naudojami po odos valymo ir tonizavimo, bet prieš drėkinimą. Tai leidžia serumo veikliosioms medžiagoms veiksmingiau prasiskverbti į odą ir pasiekti optimalius rezultatus. Taip pat svarbu dienos metu naudoti plataus spektro apsaugos nuo saulės priemones, nes kai kurie serumai, kurių sudėtyje yra tokių ingredientų kaip retinolis ar vitaminas C, gali padidinti odos jautrumą saulei.


Apskritai serumai gali būti galingas jūsų veido odos priežiūros rutinos papildymas, siūlydami tikslinius sprendimus įvairioms odos problemoms spręsti. Pasirinkę tinkamą serumą pagal savo poreikius ir tinkamai jį naudodami, galite padėti pagerinti bendrą odos būklę ir išvaizdą. Nesvarbu, ar norite pašalinti smulkias linijas ir raukšles, pašviesinti veido spalvą ar drėkinti odą, yra serumo, kuris padės pasiekti odos priežiūros tikslus.

ilia True Skin Serum Foundation


Serumas - „True Skin Serum“ yra odos priežiūros priemonė, skirta pagerinti bendrą odos būklę ir išvaizdą.


Paprastai jis yra sudarytas iš aktyvių ingredientų derinio, skirto specifinėms odos problemoms, tokioms kaip smulkios linijos, raukšlės, hiperpigmentacija ir netolygus odos atspalvis.


Pagrindinė tikrosios odos serumo paskirtis – intensyviai drėkinti, maitinti ir atjauninti odą, padėti atkurti natūralų jos spindesį ir jaunatviškumą.


ilia serumas

Serumas paprastai yra lengvas ir greitai įsigeriantis, todėl tinka visų tipų odai, įskaitant riebią, sausą ir jautrią odą.


Serumas - Vienas iš pagrindinių True Skin serumo naudojimo pranašumų yra jo gebėjimas giliai į odą tiekti stiprias sudedamąsias dalis, kur jos gali veiksmingiau spręsti įvairias odos problemas.


Šios sudedamosios dalys gali būti antioksidantai, vitaminai, peptidai, hialurono rūgštis ir kiti naudingi junginiai, kurie padeda skatinti kolageno gamybą, gerina odos tekstūrą ir saugo nuo aplinkos žalos.


ilia serumas

Įtraukiant tikrosios odos serumą į savo odos priežiūros rutiną, prieš tepant serumą svarbu nuvalyti ir tonizuoti odą.


Nedidelį kiekį serumo reikia švelniai įmasažuoti ant veido ir kaklo, sutelkiant dėmesį į susirūpinimą keliančias sritis arba ten, kur reikia papildomo drėkinimo.


Serumas - Po to rekomenduojama naudoti drėkinamąjį kremą ir apsaugos nuo saulės priemones, kad užfiksuotumėte serumo naudą ir apsaugotumėte odą nuo UV spindulių pažeidimų.


ilia serumas

Reguliarus tikrosios odos serumo naudojimas gali padėti pagerinti bendrą odos būklę ir išvaizdą laikui bėgant, todėl oda tampa jaunatviškesnė ir spindinti.


Tai taip pat gali padėti sumažinti smulkių linijų ir raukšlių atsiradimą, išblukinti tamsias dėmes ir hiperpigmentaciją, pagerinti odos stangrumą ir elastingumą.


Apibendrinant galima pasakyti, kad „True Skin Serum“ yra galingas odos priežiūros produktas, galintis padėti pakeisti jūsų odą ir išspręsti įvairias problemas.


ILIA: Įtraukę šį serumą į savo kasdienę odos priežiūros rutiną, galite pasiekti sveikesnę, labiau spindinčią odą, kuri atrodo ir jaučiasi geriausiai.


Serumas - Nesvarbu, ar norite kovoti su senėjimo požymiais, pagerinti odos tekstūrą ar tiesiog pagerinti bendrą odos būklę, „True Skin“ serumas gali būti vertingas jūsų odos priežiūros arsenalo papildymas.

ilia True Skin Radiant Priming Serum - Light It up


„Radiant Priming Serum“ yra odos priežiūros produktas, kuris yra daugelio užduočių sprendimas, paruošiantis odą makiažo naudojimui ir suteikiantis papildomų privalumų, tokių kaip drėkinimas, švytėjimas ir odą lyginančios savybės.


Norint kuo geriau išnaudoti savo Radiant Priming serumą, būtina suprasti jo paskirtį ir kaip jį veiksmingai įtraukti į savo odos priežiūros ir makiažo rutiną.


ILIA: Visų pirma, prieš tepant Radiant Priming Serum, svarbu pradėti nuo švaraus ir sudrėkinto veido.


ilia serumas

Kruopščiai nuvalę odą ir naudodami lengvą drėkinamąjį kremą, susidarysite lygią drobę, kuri padės serumui prilipti ir maksimaliai padidins jo naudą.


Tepdami „Radiant Priming Serum“ serumą, pradėkite nedidelį kiekį paskirstydami ant pirštų galiukų arba plaštakos.


ILIA: Švelniai patapšnokite ir prispauskite serumą ant odos, sutelkdami dėmesį į sritis, kuriose norite pasiekti spindinčios ir švytinčios odos, pavyzdžiui, skruostikaulius, kaktą ir nosies tiltelį.


ilia serumas

Venkite trinti ar netampyti odos, nes tai gali sudirginti ir sutrikdyti serumo gebėjimą efektyviai įsigerti.


Prieš pradėdami naudoti makiažą, leiskite Radiant Priming Serum visiškai įsigerti į odą.


ILIA: Tai užtikrins, kad serumas spėjo suveikti ir sukurs glotnų, hidratuotą pagrindą jūsų makiažo pagrindui, maskuokliui ir kitoms makiažo priemonėms.


ilia serumas

Radiant Priming Serum galite naudoti ne tik kaip makiažo gruntą, bet ir įtraukti jį į savo odos priežiūros rutiną kaip atskirą procedūrą.


Tepkite serumą ant švarios odos ryte ir vakare, kad gautumėte naudos iš jo drėkinančių ir odą šviesinančių savybių.


ILIA: Laikui bėgant nuoseklus serumo naudojimas gali padėti pagerinti bendrą odos išvaizdą, todėl ji atrodo spindinti, jaunatviškesnė ir sveikesnė.


Norėdami padidinti savo makiažo įvaizdžio ryškumą ir spindesį, apsvarstykite galimybę sumaišyti nedidelį kiekį Radiant Priming Serum su makiažo pagrindo ar atspalvio drėkinamuoju kremu.


Tai padės sukurti natūralų, iš vidaus šviečiantį švytėjimą, kuris išlieka visą dieną ir suteiks jūsų odai sveiką, rasotą atspalvį.

ilia True Skin Radiant Priming Serum - Light It up


„Radiant Priming Serum“ yra odos priežiūros priemonė, kuri atlieka dvejopą paskirtį – nugruntuoti odą makiažui, tuo pačiu suteikianti spindinčią ir švytinčią apdailą.


Šio tipo serumas sukurtas taip, kad būtų sukurtas lygus ir drėkinamas makiažo pagrindas, padedantis geriau prilipti prie odos ir ilgiau išsilaikyti visą dieną.


Pagrindinė „Radiant Priming Serum“ funkcija yra paruošti odą prieš tepant makiažą, veikiant kaip gruntas, užpildantis smulkias linijas, poras ir netobulumus.


ilia serumas

Sukurdamas glotnią drobę, serumas padeda užtikrinti, kad makiažas pasiliktų tolygiau ir sklandžiau, o rezultatas bus nepriekaištingas.


ILIA: Be to, serumo švytėjimo savybės suteikia odai subtilų švytėjimą, suteikdamos jai sveiką ir švytinčią išvaizdą.


Vienas iš pagrindinių Radiant Priming Serum naudojimo pranašumų yra tai, kad dėl serumo konsistencijos ir odos priežiūros ingredientų jis gali padėti drėkinti ir maitinti odą.


ilia serumas

Daugelyje Radiant Priming serumų yra drėkinančių ir šviesinančių ingredientų, tokių kaip hialurono rūgštis, vitaminas C ir antioksidantai, kurie ilgainiui gali padėti pagerinti bendrą odos sveikatą ir išvaizdą.


ILIA: Naudojant Radiant Priming Serum, paprastai rekomenduojama naudoti nedidelį kiekį ir švelniai įmasažuoti į odą po valymo ir drėkinimo.


Serumas gali būti naudojamas atskirai, kad atrodytų natūraliai, spindinti, arba dengiamas sluoksniu po pagrindo, kad būtų daugiau švytėjimo.


ilia serumas

Kai kurie vartotojai taip pat gali nuspręsti maišyti serumą su savo pagrindu, kad gautų rasotesnę išvaizdą.


ILIA: Kalbant apie odos tipus, „Radiant Priming“ serumai paprastai tinka visų tipų odai, įskaitant sausą, riebią ir mišrią odą.


Tačiau tie, kurių oda riebi, gali norėti ieškoti lengvos, be riebalų formulės, kad išvengtumėte perteklinio blizgesio, o sausos odos savininkams gali būti naudingas labiau drėkinantis serumas, kuris suteiks odai drėgmės ir spindesio.


Apskritai, Radiant Priming Serum yra universalus ir daugiafunkcinis odos priežiūros produktas, kuris gali padėti pagerinti odos išvaizdą, taip pat padidinti makiažo nusidėvėjimą ir ilgaamžiškumą.


Nesvarbu, ar norite pasiekti natūralų, švytintį vaizdą, ar labiau švytinčią išvaizdą, „Radiant Priming“ serumas gali būti vertingas jūsų odos priežiūros ir makiažo rutinos priedas.

ilia Liquid Light Serum Highlighter


ILIA: Serumo paryškinimas yra kosmetikos gaminio rūšis, skirta odai suteikti švytėjimo.


Skirtingai nuo tradicinių pudros ar kreminių paryškintuvų, seruminiai paryškintuvai paprastai turi lengvą, skystą formulę, kuri lengvai maišoma ir suteikia natūralesnę, rasotesnę apdailą.


Pagrindinė serumo paryškinimo priemonė – paryškinti aukščiausias veido vietas, tokias kaip skruostikauliai, antakių kaulai ir kupidono lankas, suteikiant subtilaus blizgesio ir spindesio.


ilia serumas

ILIA: Tai gali padėti sukurti jaunatviškesnę ir sveikesnę veido spalvą, nes šviesą atspindinčios dalelės gali suteikti odai švytinčią ir spindinčią išvaizdą.


Vienas iš pagrindinių serumo paryškinimo privalumų yra tai, kad jį galima lengvai maišyti su kitais odos priežiūros produktais, tokiais kaip drėkikliai ar pagrindai, kad būtų sukurtas individualus švytėjimas.


Dėl šio universalumo seruminiai paryškintuvai yra populiarus pasirinkimas tiems, kurie nori pasiekti natūralų, iš vidaus apšviestą vaizdą, be sunkaus ar pyrago išvaizdos, kuri kartais gali būti su tradiciniais pudriniais ar kreminiais paryškintojais.


ilia serumas

ILIA: Renkantis serumo paryškinimo priemonę, svarbu atsižvelgti į savo odos tipą ir norimą švytėjimo lygį.


Tiems, kurių oda yra riebi, geriau naudoti lengvą, be riebalų formulę, kad išvengtumėte perteklinio blizgesio.


Kita vertus, tiems, kurių oda yra sausa, gali būti naudingas drėkinamasis serumo paryškinimas, kuris gali padėti odai suteikti drėgmės ir švytėjimo.


Kalbant apie naudojimą, serumo paryškinimo priemones galima tepti įvairiais būdais, pavyzdžiui, pirštais, makiažo kempinėle ar šepetėliu.


ilia serumas

ILIA: Norėdami sukurti natūralų švytėjimą, paprastai rekomenduojama tepti žymeklį tose veido vietose, kur natūraliai patenka šviesa, pavyzdžiui, skruostikaulių viršūnes, nosies tiltelį ir antakių kaulus.


Apskritai serumo paryškinimo priemonės yra universalus ir lengvai naudojamas kosmetikos gaminys, kuris gali padėti sustiprinti jūsų natūralų grožį ir suteikti odai sveiką, spindintį švytėjimą.


Nesvarbu, ar norite subtilaus blizgesio, ar intensyvesnio paryškinimo, yra serumo paryškinimo priemonė, kuri atitiks jūsų pageidavimus ir padės pasiekti norimą švytinčią veido spalvą.