LAISVALAIKIO BATAI * SPORTBAČIAI * PROGINIAI BATAI * MOKASINAI * TURISTINIAI IR ŽYGIO BATAI * AVALYNĖ * ŠTIBLETAI * AULIAI BATAI * KERZAI * GUMINIAI BATAI * SNIEGO BATAI * ESPADRILĖS * ŠLEPETĖS * ŠLEPETĖS PER PIRŠTĄ * BASUTĖS * NAMINĖS ŠLEPETĖS * SPORTINIAI LAISVALAIKIO BATAI * BĖGIMO BATAI * TURISTINIAI BATAI * SKATE BATAI * ŠLEPETĖS IR ŠLEPETĖS PER PIRŠTĄ * VANDENS BATAI * FUTBOLO BATAI * KREPŠINIO BATAI * TENISO BATAI * TRENIRUOČIŲ BATAI * ANTIPODES * BE.BARE LIFE * BYBI BEAUTY * CHOCOLATE SUN * COOLA * EDIBLE BEAUTY * ERE PEREZ * EVOLVE ORGANIC BEAUTY * HAVU COSMETICS * TATA HARPER * YÜLI * HURRAW! * HYNT BEAUTY * ILIA BEAUTY * INNERSENSE * JOHN MASTERS ORGANICS * JUICE BEAUTY * KYPRIS * LILFOX * LOVEFRESH * LUONKOS * TRUE GLUE * WHAMISA SKINCARE * MABLE BRUSH * MAHALO * MAYA CHIA * NATURELLE * NCLA BEAUTY * NEAL'S YARD REMEDIES * NUUD * ODACITÉ * RMS BEAUTY * SUKI SKINCARE * VINTNER'S DAUGHTER * ANTI-AGING * HYDRATION * BRIGHTENING * PREVENT ACNE * EVEN SKIN TONE * CLEANSERS * MOISTURISERS * EYES & LIPS * SERUMS & OILS * MASKS & PEELS * TINTING CREAMS FOUNDATION * CONCEALER * MASCARA * EYES & CHEEKS * HIGHLIGHTER * BROWS * LIPS * BODY OILS & LOTIONS * BABY & FAMILY


Internetinė parduotuvė
internetinėje parduotuvėje
parduotuvė Internetinė

Žygio batai

Žieminiai batai vyrams

Žieminiai batai vyrams | Tinkamų žygio batų pasirinkimas yra piršlybų procesas. Jūsų svajonių žygio batai turi būti sinchronizuojami su tuo, kaip ir kur keliaujate. Tačiau prieš surišdami mazgą taip pat turite įsitikinti, kad jie puikiai tinka Žieminiai batai vyrams .


Tipai: turite svaiginantį pasirinkimą – nuo itin lengvų bėgimo batų iki alpinizmo batų Žieminiai batai vyrams .


Sudedamosios dalys: šiek tiek daugiau supratimo apie tai Žieminiai batai vyrams , kas yra batviršių, apatinių, tarppadžių, padų ir kitų batų dalių, galite patobulinti pasirinkimą.


Tinkamumas: niekas niekada nemėgo poros netinkamai prigludusių batų. Skirtumas tarp pūslelių ir palaimos yra tas, kad reikia laiko, kol puikiai priglunda.

Pasiruošę pirkti naujus batus?

Žygio batai

Kaina batai

Žygio batai #Eastrial 2.0 RAIN.RDY
Žygio batai

Kaina batai

Žygio batai #Blue Wing
Žygio batai

Kaina batai

Žygio batai #Wildfire Canvas
Žygio batai

Kaina batai

Žygio batai #Eastrail 2

Eastrial 2.0 RAIN.RDY


Žygio batų tipai


Žygio batai: Žemo kirpimo modeliai su lanksčiais tarppadžiais puikiai tinka dienos žygiams. Kai kurie itin lengvi keliautojai gali net rinktis bėgimo batelius ilgoms kelionėms Žygio batai.

 

Žygio batai


Dieniniai žygio batai: Tai nuo vidutinio iki aukšto kirpimo modelių ir yra skirti dienos žygiams arba trumpoms kelionėms su kuprine su nedideliu kroviniu.


Jie dažnai lengvai lankstosi ir reikalauja mažai laiko įsilaužti, tačiau jiems trūksta atramos ir ilgaamžiškumo, kaip ir tvirti kuprinės batai.

+ Moteriski laisvalaikio batai

+ Vyriski batai

+ Moteriski batai

+ Vyriski batai internetu

+ Lenkiski batai nessi

+ Stilingi batai moterims

+ Žieminiai batai vyrams

Intercept J559593 Blue Wing


Kuprinės batai:


Jie skirti gabenti sunkesnius krovinius kelių dienų kelionėse giliai į užmiestį. Dauguma turi aukštą kirpimą, kuris apgaubia virš kulkšnių, kad būtų Žygio batai puiki atrama.


Žygio batai


Patvarios ir palaikančios, su standesniais tarppadžiais nei lengvesnė avalynė, tinka kelionėms trasoje arba už jos ribų.

Wildfire Canvas


Medžiagos turi įtakos batų svoriui, pralaidumui orui, ilgaamžiškumui ir atsparumui vandeniui.


Viso grūdėtumo oda: Viso grūdėtumo oda pasižymi puikiu patvarumu ir atsparumu dilimui bei labai geru atsparumu Žygio batai vandeniui. Jis dažniausiai naudojamas kuprinių batuose, skirtuose ilgoms kelionėms, dideliems kroviniams ir nelygiam reljefui.


Žygio batai-


Jis nėra toks lengvas ar kvėpuojantis, kaip nailono/skeltos odos deriniai. Prieš pradedant ilgesnę kelionę, reikia pakankamai laiko įsilaužti.


Skaldyta oda: Skaldyta oda paprastai derinama su nailonu arba nailoniniu tinkleliu, kad būtų sukurti lengvi batai, užtikrinantys puikų kvėpavimą. Skaldyta oda „atskiria“ šiurkštesnę vidinę karvės odos dalį nuo glotnios išorės. Privalumas yra mažesnė kaina, tačiau trūkumas yra mažesnis atsparumas vandeniui ir dilimui (nors daugelis turi vandeniui atsparius įdėklus).

Eastrail 2


Nubuko oda:


Nubuko oda yra pilno grūdo oda, kuri buvo poliruota, kad būtų panaši į zomšą. Jis yra labai patvarus ir atsparus vandeniui bei trinčiai. Jis taip pat yra gana lankstus, tačiau Žygio batai jam taip pat reikia daug laiko įsilaužti prieš ilgesnį žygį.


Sintetika:


Poliesteris, nailonas ir vadinamoji „sintetinė oda“ dažniausiai randami šiuolaikiniuose batuose. Jie yra lengvesni nei odiniai, greičiau įsiskverbia, greičiau džiūsta ir paprastai kainuoja pigiau.


Žygio batai:


Trūkumas: jie gali greičiau susidėvėti dėl daugiau susiuvimų bagažinės išorėje.

Žygio batai

€ 91.00


Žygio batai

€ 92.00


Žygio batai

€ 118.00


Žygio batai

€ 79.90


Žygio batai

Žygio batai

Žygio batų vidurpadžiai Vidurinis padas, kuris suteikia amortizaciją, apsaugo pėdas nuo smūgių ir daugiausia lemia aulo standumą. Kieti batai gali atrodyti neblogai, tačiau ilgiems žygiams uolėtoje, nelygioje vietovėje jie gali reikšti didesnį komfortą ir stabilumą. Kietas batas neleis jūsų pėdai susidėvėti, apvyniojus kiekvieną akmenį ar medžio šaknį, ant kurios užlipate. Dažniausios tarppadžių medžiagos yra EVA (etileno vinilacetatas) ir poliuretanas.